Registrace

Registrace otevřena. Před registrací si každý musí vybrat stranu, za kterou chce jet (a především si ujasnit, proč vlastně za ni chce jet). Nejdůležitější pro výběr frakce je popis jejích nejběžnějších činností ve hře v odkazu Strany. Své postavě ale dejte i jeden nebo více rysů, které nebudou pro stranu úplně typické, a které se budete snažit zahrát. Je to osvědčená metoda, která vám zlepší možnosti ve hře i dojem u ostatních.

V registračním e-mailu k informacím o své postavě dejte důraz především na:
Vlastnost (vlastnosti), které budou pro postavu specifické, viz předchozí text.
Motivace (co postava vlastně chce a co pro to je ochotná obětovat) a její chápání loajality (co by byla ochotná udělat za jakou cenu. Např. jestli je naprosto neúplatná, nebo jestli je ochotná falšovat spisy pro svůj cech za pár drobných.).
Jak moc se bojí magie a za jakých podmínek by byla ochotná se s ní zaplést (více v odkazu Svět).
Morální zásady (jestli např. se bude vyhýbat zabití člověka, nebo podřeže kohokoli, když se jí to bude zdát zrovna výhodné. Jestli bude mít problém s nalákáním nevinného do pasti, okradením chudáka a podobně).
Historie postavy (to zahrnuje její jméno, z jakých poměrů pochází, jak se dostala ke své straně, jestli má nějaké nepřátele či přátele z minulosti, jestli je na novém kontinentu narozená nebo přijela lodí jako přistěhovalec a další). Neplatí, že čím delší historie, tím lepší. Naopak, nejlepší je vypsat velmi stručně jen to skutečně důležité, a mnohem víc se soustředit na ostatní části informací o postavě, uvedené výš.

Technické informace

Místo konání: Boskovice
Datum: pátek 4. až neděle 6. září
Zázemí: Hrát se bude dvě noci přibližně do 4:00 ráno. Spát se bude v blízké Orlovně (nutná karimatka a spacák). Cena přespání je 60Kč/noc.
Sraz: Na místo můžete přijíždět od 15:00, do 18:30 pak bude probíhat registrace a v 19:00 vysvětlení pravidel. V 20:00 by měla začít samotná hra. Jak se dostanete na místo se dozvíte z této mapky, popř. odkaz na mapy.cz
Vstup: 50 až 100Kč (bude upřesněno)
Volná místa v stranách: (jen orientačně)
Garda (10)
Lapkové (0)
Církev (0)
Lékaři (1)
Kováři (3)
Alchymisté (0)
Univerzita (sloučena s alchymisty)
Bezejmenní (0)
Informátoři (2)
HP (nyní již nemůžeme vzít)
Frakce na divokou kartu (již nemůžeme vzít)

Každému účastníkovi musí být v den zahájení hry min. 15 let. Účastnici mladší 18 let musí mít navíc potvrzení od rodičů, že se akce mohou účastnit (vzor takového potvrzení zde). Občanky si dovezte, může nás navštívit policie (minule se tak stalo), a budeme je z toho důvodu kontrolovat.

Registrovat se můžete poštovním holubem na . V dopise je nutné uvést: Jméno, přezdívka, věk, telefon, jabber (při nejhorším ICQ pokud máte), stranu, za kterou se chcete přihlásit, a samozřejmě informace o postavě, jak je napsáno výš.

Pokud se dozvíte, že nemůžete přijet v každém případě nám o tom dejte s dostatečným předstihem vědět (neplatí pro HP, ti přijet prostě musí).

Rezervace

Pokud se nemůžete ještě registrovat, nemáte dohodnutou postavu s ostatními, nebo podobně, ale víte už jistě, že přijedete, můžete využít rezervaci. Stačí vyplnit formulář pod tímto textem. Pozor: Rezervace míst nenahrazuje registraci a později musíte stejně poslat vyplněný e-mail, jak je popsáno výš. Jedna rezervace je pro jednoho hráče. Strana není závazná, slouží pouze pro orientační přehled, je možné ji později případně změnit. Pokud bude mít rezervováno místa pro nějakou stranu příliš mnoho hráčů, přednost dostanou ti, kteří pošlou dříve kompletní registraci.

Jméno a příjmení
Přezdívka
Datum narození
E-mail
Heslo Pomocí něj můžete později rezervaci rušit nebo upravovat.
Strana
Vzkaz Slouží jen k upřesnění požadavků, které byste případně měli. Můžete nechat prázdné.

Seznam rezervovaných míst:     

 
Přezdívka